Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek:  9-17

TEL. 71-724-22-80

Zadaszenia-Pergole

506-513-417


 

 

l

               

                


506 513 417

Moskitiery

Specyfikacja

Zapytanie

Moskitiery wykonywane są pod indywidualne zamówienia, co zapewnia niemal 100% zabezpieczenie przed owadami. Siatka wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV. Każde jej łączenie zgrzane jest za pomocą podczerwieni (uniknięcie ograniczających przejrzystość< połączeń) , co zapewnia niezwykłą trwałość siatki. Odpowiednio małe otwory w siatce zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza.

Moskitiery ramkowe okienne są najprostszą formą moskitier, nadają się do wszystkich typów okien(nie ma tu znaczenia, czy okno jest drewniane, PCV, czy aluminiowe) - są tanie i praktyczne. Cechuje je łatwość montażu i demontażu, który możemy sami wykonać. Zastosowanie moskitiery ramkowej okiennej nie ogranicza funkcjonalności okna, czy rolety zewnętrznej. Moskitiery wykonane są one z profili aluminiowych w standardowych kolorach: biały i brąz czekoladowy, ciemny brąz, jasny brąz(orzech) i złoty dąb.

Moskitiery ramkowe drzwiowe to bardzo praktyczna i ekonomiczna wersja moskitier dostępna na rynku. Dzięki specjalnym zawiasom drzwi otwierają się bardzo łatwo i automatycznie się zamykają. W celu otwarcia moskitiery drzwiowej z zewnątrz, wystarczy złapać za pochwyt. Moskitiery wykonane są one z profili aluminiowych w standardowych kolorach: biały i ciemny brąz.

Moskitiery okienne i drzwiowe kasetowe posiadają prowadnice oraz kasetkę. Po odblokowaniu moskitiery siatka automatycznie zwija się do kasetki. Zwijanie siatki do kasetki odbywa się: w moskitierze drzwiowej w poziomie a w moskitierze okiennej w pionie(góra-dół). System ten montowany jest od zewnętrznej strony okna lub drzwi, dzięki czemu mamy możliwość pozostawienia ich na cały rok. Moskitiery wykonane są one z profili aluminiowych w standardowych kolorach: biały i ciemny brąz. Za dopłatą wykonujemy