Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek:  9-17

TEL. 71-724-22-80

Zadaszenia-Pergole

506-513-417


 

 

l

               

                


506 513 417

Współczesna architektura charakteryzuje się coraz częściej dużymi powierzchniami szklanymi, jednak powoduje to nadmierne naświetlenie i nagrzewanie się pomieszczeń. Aby zapewnić komfort pracy w pomieszczeniach przeszklonych już na etapie projektu trzeba podjąć decyzje rozwiązania problemu nadmiernego oświetlenia i przegrzania pomieszczeń. System montowany na zewnątrz wpływa na redukcję ciepła słonecznego, przedostającego się przez okno.


Pomaga też w zaciemnieniu pomieszczeń jak i w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych. System umożliwia również ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków, jest to tak zwany system "naturalnej klimatyzacji" coraz bardziej popularny na całym świecie.


Refleksole wykonane są ze specjalnych tkanin odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Bardzo istotną cechą REFLEKSOLI jest prostota konstrukcji, obsługi, niezawodność i możliwość łączenia systemów. Szeroki zakres regulacji oświetlenia pozwala stworzyć optymalne warunki pracy w biurach, salach konferencyjnych, salach do prezentacji multimedialnych, salonach samochodowych.


Wysokie walory estetyczne REFLEKSOLI rozszerzają ich zastosowanie również na budownictwo jednorodzinne, ogrody zimowe, hotele i pensjonaty. W zależności od uwarunkowań technicznych lub wymagań klienta rolety te dostępne są w dziesięciu wariantach wykonania: Refleksol 76, Refeleksol 103, Refleksol XS-XL-XXL Refleksol 125, Refleksol 76 LOCK i 103 LOCK i jako nowość Refleksol Ziiip.


Poprawa jakości świetlnej, obniżka kosztów klimatyzacji i możliwości nadania nowego charakteru elewacji, czynią tę technologię prawie bezkonkurencyjną dla wielu innych.