Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek:  9-17

TEL. 71-724-22-80

Zadaszenia-Pergole

506-513-417


 

 

l

               

                


506 513 417

Roletka tekstylna to funkcjonalna i estetyczna zasłona okienna wykonana z tkaniny poliestrowej, podgumowanej, papierowej lub żakardowej. Zapewnia intymność każdego pomieszczenia, a zarazem  jest łatwa do zamontowania.

Taki rodzaj zasłony to alternatywne rozwiązanie proponowane do regulacji oświetlenia docierającego z zewnątrz,   a także ciekawy element dekoracji wnętrz. Bogata kolekcja roletek obejmująca kilkadziesiąt wzorów i kolorów tkanin, pozwala na idealne kompozycje zarówno we wnętrzach mieszkaniowych, jak i użytkowych oraz podkreślenie indywidualnego charakteru każdego pomieszczenia.

Nasza Firma do produkcji roletek używa tylko najnowszej generacji tkanin, które są zaimpregnowane i antystatyczne, dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości. W ofercie naszej Firmy znajdą Państwo następujące systemy roletkowe: system roletek wolnowiszących: MINI, MINI Dzień-Noc, MG II i MGS Dzień-Noc, oraz systemy kasetowe: QUATTRO w kasecie w kolorze standardowym i drewnopodobnym(alu i pcv), QUATTRO Dzień-Noc w kasecie w kolorze standardowym i drewnopodobnym(alu), oraz QUATTRO Przestrzenne w kasecie w kolorze standardowym i drewnopodobnym(alu i pcv). Posiadamy również rolety dachowe w kasecie i prowadnicach.