Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek:  9-17

TEL. 71-724-22-80

Zadaszenia-Pergole

506-513-417


 

 

l

               

                


506 513 417

Zasłona elektryczna

Specyfikacja

Zapytanie

Kiedy urządzamy dom czy mieszkanie, staramy się tak zaplanować jego wyposażenie, by czuć się w nim komfortowo i wygodnie - często stawiamy na efektowne dodatki. Myśląc o zmianie wyglądu naszego mieszkania lub domu bierzemy pod uwagę głównie kolory ścian, podłogi, meble, często zapominając jak istotną rolę odgrywają we wnętrzu tkaniny - zapominamy jednak o tym, że prawdziwy charakter wnętrza kryje się w dekoracji okien. To okna przykuwają największą uwagę gości. 

Rozwiązanie Glydea sprawi, iż Twoje mieszkanie będzie wyróżniało się pod względem wizerunku, użyteczności i funkcjonalności...


„..naciśnij przycisk na pilocie i spraw, aby zasłony przesunęły się łagodnie na boki lub do wewnątrz, zatrzymaj je w dowolnym momencie. Spraw sobie w domu komfort o jakim zawsze marzyłeś....”


Dzięki cichej, łagodnej i kontrolowanej pracy systemu napędowego, Twoje automatyczne zasłony z napędami Somfy zachowają dłuższą żywotność. Zasłony mogą również pełnić funkcję podziału pomieszczeń - doskonale sprawdzają się również jako estetyczne rozwiązanie do częściowego podziału pomieszczeń, a dzięki rozwiązaniom automatycznym sterowanie nimi w takiej konfiguracji jest bardzo proste i komfortowe.

Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład funkcja ruchu dotykowego - zasłona otwiera się/zamyka przez pociągnięcie tkaniny. W większości urządzeń istnieje również możliwość regulacji prędkości przesuwania się firan. Odpowiednio dobrany napęd pozwoli również zadecydować o sposobie poruszania się zasłon - czy będzie to ruch od prawej do lewej, odwrotny, a może od środka tzw. teatralny.

Firany i zasłony najlepiej prezentują się przy odpowiednio dobranym upięciu, które może stać się wspaniałą aranżacją wnętrza. Firan i zasłon stworzymy dzięki specjalnym taśmom marszczącym. Fakt posiadania nowoczesnego napędu do firan i zasłon nie musi oznaczać rezygnacji ze zdobienia okien. Mechanizmy typu Glydea35 czy Glydea60e pozwalają na artystyczne upięcie tkanin, które daje efekt pofalowania. .